Wracają na tor po zimowej przerwie

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Wracają na tor po zimowej przerwie

„Zerówka” TDT to tradycyjny, przedsezonowy trening z elektronicznym pomiarem czasu na asfaltowej pętli toruńskiego toru.

Przyjęta formuła wydarzenia zapewnia uczestnikom dużą ilość jazdy. Przedsezonowy trening kierowcy rozpoczną od przejazdów bez chronometrażu w małych grupach podczas sesji Open Track. Po nich przewidziane są dwie sesje czasówek na zasadach time attack, w trakcie których zawodnicy powalczą o jak najlepsze czasy pojedynczego okrążenia. Najszybsze trójki w trzech utworzonych na ten dzień klasach zostaną nagrodzone pucharami.

Co warte podkreślenia, będzie to prawdopodobnie ostatnia próba typu time attack organizacji Motorsport Trophy na dotychczasowej pętli toruńskiego MotoParku. Obiekt już wkrótce przejdzie renowację i przebudowę, dzięki czemu asfaltowa nitka zostanie istotnie wydłużona. W związku z tym wszystkie tegoroczne rundy Time Attack Trophy planowane są na nowej pętli. Gdyby ktoś jednak chciał poprawić swój osobisty oficjalny rekord na dotychczasowej nitce Toru Toruń, to właśnie 27 lutego jeszcze będzie miał na to szansę.

Wydarzenie odbędzie się tuż po 11 Mszy w Intencji Środowiska Sportów Motorowych (zawodników, działaczy, sędziów, mechaników, kibiców), która zostanie odprawiona w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na toruńskich Bielawach.

Więcej informacji na temat zerowej rundy TDT uzyskać można na STRONIE oraz FACEBOOKU.

informacja prasowa

Tekst: Tomasz Niejadlik

Fot.: Julia Truszczyńska

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*