Audi A3 w leasingu JAK ABONAMENT

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Audi A3 w leasingu JAK ABONAMENT

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Audi A3 to samochód, który wyróżnia się prezencją, praktycznością i doskonałymi właściwościami jezdnymi. Wyznacza również standardy technologiczne w segmencie kompaktów Premium. Ten wyjątkowy samochód może być Twój w atrakcyjnym finansowaniu leasing JAK ABONAMENT od Volkswagen Financial Services.

Audi A3 to model o niezwykle ugruntowanej pozycji na rynku. Od lat stanowi wzór samochodu łączącego w sobie pozorne przeciwieństwa, jak np. kompaktowe wymiary i przestronność, klasyczne linie z wysmakowanymi detalami stylistycznymi czy precyzję i dynamikę prowadzenia z komfortem jazdy. W najnowszej odsłonie występujące w nadwoziu typu Sportback lub Limousine Audi A3 zachwyca jeszcze bardziej.

Jedną z immanentnych cech tego modelu jest świetne dopasowanie do każdej sytuacji. Audi A3 doskonale prezentuje się bowiem zarówno w miejskiej dżungli, w podróżach biznesowych czy jako auto na parkingu rodzinnym. To samochód niezwykle uniwersalny i wielozadaniowy. Dwa warianty nadwozia dodatkowo zwiększają jego wszechstronność i grupę potencjalnych klientów. 

Istotną grupę wśród klientów docelowych Audi A3 stanowią firmy. Oprócz wspomnianych walorów samochodu, przedsiębiorcy doceniają również atrakcyjne formy finansowania, jakie zapewnia leasing Audi od VW FS czyli Audi Perfect Lease. Dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy rozwiązania finansowe mają bowiem kluczowe znaczenie dla przedstawicieli biznesu. Szczególnie interesującym i zyskującym na popularności rozwiązaniem jest leasing JAK ABONAMENT.

Leasing JAK ABONAMENT od VW FS oferuje przedsiębiorcom szereg korzyści. Z jednej strony zapewnia wszystkie korzyści, np. podatkowe, jak KLASYCZNY leasing. To oznacza możliwość zaliczenia miesięcznych rat czy też opłaty wstępnej do kosztów uzyskania przychodu. Z drugiej strony pozwala w przejrzysty sposób planować miesięczny budżet, dzięki niskiej miesięcznej racie. 

Atrakcyjność raty wynika z konstrukcji leasingu JAK ABONAMENT. Wszystko dlatego, że wnoszone przez nas opłaty pokrywają jedynie szacunkową utratę wartości samochodu w trakcie umowy, a nie jego całkowitą wartość, jak w innych klasycznych formach finansowania. Leasing Audi pozwala również odpowiednio dopasować czas trwania umowy (24, 36 lub 48 miesięcy), a poprzez zadeklarowanie rocznego limitu kilometrów możemy mieć jeszcze większą kontrolę nad wydatkami na auto.

Poznanie szczegółowych warunków oferty leasingu JAK ABONAMENT ułatwia dostępny na stronie VW FS kalkulator leasingu. Za pomocą kilku kliknięć możemy sprawdzić, jak zmiana poszczególnych warunków umowy, jak np. wysokość opłaty wstępnej, liczba miesięcznych rat czy roczny limit kilometrów wpłyną na wysokość miesięcznej raty leasingu. Dzięki możliwości zapisania konfiguracji z łatwością porównamy różne kalkulacje, by wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do potrzeb naszej firmy.

Jeżeli zatem marzysz o jeździe najnowszym Audi A3 i szukasz atrakcyjnego finansowania samochodu dla swojej firmy, koniecznie sprawdź ofertę leasingu JAK ABONAMENT. Dzięki atrakcyjnej racie i dużej elastyczności oferty rozwiązanie będzie optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. A po zakończeniu trwania umowy z łatwością możesz zwrócić samochód i zdecydować się na kolejne nowe Audi A3. 

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*