Zimowe rajdy samochodowe – w których możesz wystartować?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Zimowe rajdy samochodowe – w których możesz wystartować?

Cenisz sobie zimową aurę? Niestraszne Ci śnieg lub deszcz, a do tego jesteś fanem motosportu? W takim razie mamy dla Ciebie kilka ciekawych wyścigów, które odbędą się jeszcze tej zimy!

Walimska Zimówka

Grupa Walim Rajdowy zaprasza zawodników oraz kibiców rajdowych na otwarcie sezonu 2023, które odbędzie się 14 stycznia. Czeka na nas osiem odcinków specjalnych, całość rozpocznie się nocnym prologiem na trasie Walim – Przełęcz Walimska przez słynne Patelnie Walimskie. 

Pierwsza runda 2023 PLW – Konarzyce Koło Łomży

W niedzielę 22 stycznia odbędzie się pierwsza runda 2023 PLW w Konarzycach w województwie podlaskim. Co jest wyjątkowego w tej imprezie? Wyścigi są zarezerwowane dla samochodów, które już zostały zezłomowane, ale nadal są na chodzie, aut, których już nie szkoda, oraz pojazdów o wartości do dwóch tysięcy złotych. Oczywiście każdy samochód musi mieć podstawowe wyposażenie dla bezpieczeństwa uczestników.

Dłubniańskie Atrakcje

W Trzyciążu w województwie małopolskim 7 stycznia odbędzie się kolejny off-road i wyścigi 4×4! Tym razem wszystko będzie miało miejsce w oazie natury – Dłubniańskim Parku Krajobrazowym. To przepiękne miejsce obfituje w wyjątkowe widoki oraz charakterystyczne turkusowe źródełka. Cała trasa pobiegnie dolinami wzdłuż Dłubni.

Ojcowskie Atrakcje

Dzień później w Ojcowie czekać będzie kolejny off-road, tym razem impreza rozpocznie się na obrzeżach Ojcowskiego Parku Narodowego. Pierwsza część trasy przebiegać będzie w jego otulinie, nie zabraknie Maczugi Herkulesa czy zamku w Pieskowej Skale. W zimowej scenerii mogłeś jeszcze nie wiedzieć tego, co oferuje to miejsce!

Zimowa Kraina Łemków

W województwie podkarpackim w Nowym Żmigrodzie także w niedzielę 8 stycznia odbędzie się Zimowa Kraina Łemków, wyścig 4×4. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00, jeśli zamiast Ojcowskiego Parku Narodowego wolisz widoki Beskidu Niskiego, jest ona właśnie dla Ciebie. Co ważne, nie ma znaczenia, ile osób zasiada w aucie, wpisowe jest tylko jedno!

Zdj. główne: Håkon Sataøen/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*