Zalety dostawczego samochodu elektrycznego

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Zalety dostawczego samochodu elektrycznego

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Samochody elektryczne zdobywają coraz to nowe grupy klientów i segmenty rynku. To już nie tylko auta dla osób, które chcą się wyróżniać i podkreślać swoją troskę o środowisko naturalne. Coraz powszechniejsze są także samochody elektryczne o użytkowym charakterze. Przykład stanowi np. dostawczy samochód elektryczny. W finansowaniu Volkswagen Financial Services znajdziemy np. model Volkswagen ID. Buzz Cargo. Poznaj zalety dostawczego samochodu elektrycznego.

Korzystanie w formie z dostawczego samochodu elektrycznego może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim, elektryki są tańsze w eksploatacji, zwłaszcza w odniesieniu do aktualnych wysokich kosztów paliw. Co więcej, są one również łatwiejsze w eksploatacji – nie wymagają np. regularnej wymiany oleju i filtrów silnikowych, nie posiadają także wielu części charakterystycznych dla aut z napędem spalinowym, które mogą generować problemy eksploatacyjne. Dzięki temu auta elektryczne dobrze sprawdzają się w zadaniach specjalnych, jak właśnie w postaci samochodów dostawczych.

Wśród zalet, jakimi wyróżnia się dostawczy samochód elektryczny, należy wskazać także możliwości samego auta. Współczesne konstrukcje posiadają zasięgi, które pozwalają na pokonywanie naprawdę długich dystansów bez konieczności ładowania. Co więcej, zapewniają doskonałe osiągi. Wszak moment obrotowy dostępny jest nieustannie, co nie jest bez znaczenia w przypadku aut cięższych, jak samochody dostawcze.

Jednocześnie należy zwrócić uwagę na fakt, że wybierając dostawczy samochód elektryczny, możemy liczyć na atrakcyjne finansowanie. Idealny przykład stanowi Volkswagen ID. Buzz Cargo w ofercie VW FS. Pod względem designerskim to auto to nowoczesna interpretacja legendarnego Transportera zwanego też „Bullikiem”. Pod względem użytkowym również zapewnia niesamowite możliwości, do tego zaskakuje ogromnym zasięgiem, a także szeregiem nowoczesnych rozwiązań. Volkswagen ID. Buzz Cargo to dostawczy samochód elektryczny w najlepszym znaczeniu tego określenia.

Bardzo ciekawą propozycję na finansowanie dostawczego samochodu elektrycznego w firmie ma VW FS. Przede wszystkim dostępne są różne możliwości finansowania – od leasingu klasycznego, przez leasing z niskimi ratami JAK ABONAMENT aż po NAJEM długoterminowy. Co więcej, nawet w ramach poszczególnych ofert klienci mają możliwość dostosowywania ich pod swoje indywidualne potrzeby, określając m.in. wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy czy deklarując roczny przebieg.

Jednocześnie, ponieważ mamy do czynienia z autem nieemisyjnym, decydując się na finansowanie dostawczego samochodu elektrycznego do VW FS, możemy otrzymać dopłatę w ramach programu „Mój elektryk”. Jest to program rządowy przygotowany z myślą o zachęcaniu klientów do przesiadania się na samochody bezemisyjne. Zachętą mają być dofinansowania do zakupu nowych aut elektrycznych. W przypadku przedsiębiorców, którzy decydują się na nowy dostawczy samochód elektryczny, możliwa do uzyskania wartość dofinansowania wynosi nawet 70 000 zł. 

Jak widać, nie brakuje argumentów przemawiających za tym, że warto zdecydować się na dostawczy samochód elektryczny w firmie. Zalety tego rozwiązania mają nie tylko charakter użytkowy, ale także finansowy. Warto szczegółowo zapoznać się z możliwościami, jakie daje finansowanie pojazdów elektrycznych w ofercie VW FS. 

Dane aktualne na dzień 18.02.2023r.

Grafika: materiał partnera

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*