Voucher na szkolenie motocyklowe

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Voucher na szkolenie motocyklowe

Czy voucher na szkolenie to dobry pomysł na prezent dla motocyklisty? Technika jazdy przy prędkości poniżej progu równowagi, pokonywanie przeszkód drogowych, sprawne wchodzenie w zakręty czy panowanie nad motocyklem na drogach gruntowych to jedne z wielu technik jazdy motocyklem, które oferują vouchery dla motocyklisty na szkolenia motocyklowe. Jazda pod okiem licencjonowanego trenera z ogromnym doświadczeniem wpłynie na poszerzenie umiejętności i bezpieczną jazdę motocyklem. Szkoła jazdy motocyklem ADV Academy oferuje trzy rodzaje szkoleń motocyklowych: Jazda Precyzyjna, Jazda Szosowa i Enduro Adventure. 

Precyzyjne pokonywanie przeszkód

Voucher na jazdę na motocyklu w wersji Jazda Precyzyjna usprawni technikę jazdy przy niskich prędkościach. Kurs udoskonali lepsze panowanie nad motocyklem i jego gabarytami, odpowiednie skręcanie oraz wpłynie na koordynację i balans podczas jazdy. Szkolenie jest dla osób chcących poprawić swoje zdolności codziennej jazdy w ruchu miejskim, gdzie szybkie skręcanie, omijanie przeszkód, hamowanie w zakrętach czy jazda w korkach jest na porządku dziennym. Opcja vouchera na szkolenie motocyklowe Jazda Precyzyjna to podstawowa baza wiedzy dla każdego motocyklisty — niezależnie od doświadczenia.

Dynamiczne wejścia w zakręty

Motocykliści, którzy jeżdżą turystycznie, również mają możliwość udoskonalenia swojego stylu jazdy. Szkolenie z doskonalenia jazdy motocyklem kształtuje poprawne nawyki i odruchy podczas jazdy w sytuacjach, które wymagają przewidywania i szybkiego reagowania na zagrożenia. Dostosowanie prędkości wejścia w zakręt, świadomy przeciwskręt czy awaryjne omijanie przeszkód to kilka manewrów, które oferuje ten typ vouchera na jazdę na motocyklu.

Doskonała technika jazdy po gruntowych drogach

Umiejętności jazdy po drogach gorszej jakości jest przydatna gdy lubisz podróżować w nieznane. Poprawny styl jazdy po nierównych nawierzchniach to ważny aspekt poprawiający bezpieczeństwo. Voucher na szkolenie enduro Adventure — przygotuje i poprawi taktykę jazdy po różnych nawierzchniach. Ta wersja vouchera na szkolenie motocyklowe udoskonali m.in. technikę jazdy w piasku czy hamowania i ruszania na wzniesieniach. Praktyczny trening udoskonali i poprawi umiejętności jazdy, a wskazówki i tricki będą przydatne podczas każdej przejażdżki.

Praktyczne umiejętności

Każdy voucher na jazdę na motocyklu posiada poziomy dopasowane do możliwości kierowcy, dzięki czemu każdy ma możliwość szlifowania swojego stylu jazdy adekwatnie do swoich potrzeb. Praktyczne ćwiczenia i indywidualne wskazówki od trenera efektywnie wpłyną na technikę jazdy i poszerzą umiejętności każdego — nawet doświadczonych motocyklistów. Vouchery na szkolenia motocyklowe są do wykorzystania w różnych lokalizacjach kraju, przez co każdy ma możliwość doszkolenia się.

Zdj. główne: Jon Tyson/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*