Offroadowe trasy w kujawsko-pomorskim. Gdzie warto się wybrać?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Offroadowe trasy w kujawsko-pomorskim. Gdzie warto się wybrać?

Pochodzicie z województwa kujawsko-pomorskiego, albo chcielibyście sprawdzić tamtejsze trasy offroadowe? Polski przewodnik offroadowy opublikował zestawienie trzech najlepszych tras z tego centralnego regionu Polski.

Łącznie przewodnik wskazuje na 140 kilometrów różnych tras i specjalnie przygotowanego do offroadu toru. Pierwsza trasa umiejscowiona jest w Górznie, w powiecie brodnickim (brodnicki region to zresztą tamtejsza stolica offroadu, wszystkie trasy znajdują się w obrębie Pojezierza Brodnickiego). To 66 kilometrów łatwej trasy, do której nie trzeba większego przeszkolenia i zaawansowanego pojazdu. Przewodnik wskazuje na piękne widoki związane z przejazdem.

Druga trasa to 70 kilometrów dróg szutrowych, również o niskim poziomie trudności. Biegnie w okolicy Brodnicy. Twórcy wskazują, że Pojezierze Brodnickie to ukształtowany przez lodowiec teren, warty zobaczenia.

Ostatni ze wskazanych punktów to tor Stajnia Leźno (miejscowość Brzozie). Ma on łącznie 10 hektarów i różny stopień trudności. Dla amatorów terenowych wrażeń organizatorzy przygotowali nawet miejsca podmokłe, do których konieczna może być wyciągarka.

Zapraszamy!

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*