Motorsport Trophy 2022 – zapowiedź sezonu

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Motorsport Trophy 2022 – zapowiedź sezonu

Motorsport to wielkie pieniądze, widownia i profesjonaliści za kółkiem. Nie jest to jednak reguła, gdyż jest on również pasją dla wielu amatorów, a ci w naszym kraju mogą spróbować swych sił w Motorsport Trophy.

Wielu z nas zapewne marzy o tym, by kiedyś spróbować swych sił za kierownicą samochodu i rywalizować z innymi kierowcami. W tym celu powstało Motorsport Trophy, gdzie kierowcy amatorzy mogą spełniać się w swojej pasji. Co czeka nas w 2022 roku?

Za nami już pierwsze zawody organizowane przez Motorsport Trophy, a dokładniej Winter Trophy. Odbył się na toruńskim lotnisku 5 lutego. Oprócz tego czekają nas dwie serie zawodów. Pierwsza z nich to Track Day Trophy. Tu zaplanowano 3 rundy oraz jedną treningową. Runda 0 odbędzie się na MotoParku Toruń i jest zaplanowana na 27 lutego. 10 kwietnia kierowcy odwiedzą Autodrom Pomorze, 9 października Tor Łódź, a sezon zakończy się 3 grudnia na Superoesie, przygotowanym torze i ulicach Torunia. 

Oprócz tego odbędą się trzy rundy Time Attack Trophy. Wszystkie będą miały miejsce w Toruniu na znajdującym się tam torze i są zaplanowane na 4 czerwca, 23 lipca oraz 11 listopada.

fot. materiały Motorsport Trophy/Facebook

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*