Drift na parkingu – w samochodzie znajdowały się dzieci w wieku 2 i 4 lat

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Drift na parkingu – w samochodzie znajdowały się dzieci w wieku 2 i 4 lat

Funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, który driftował na oblodzonym parkingu jednego z marketów w Nowej Soli. W momencie wykonywania niebezpiecznych manewrów, w samochodize znajdowała się rodzina kierowcy. Policja skierowała sprawę do sądu.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 18 stycznia. Podczas rutynowych czynności służbowych na ulicy Piłsudskiego w Nowej Soli, mundurowi zainteresowali się kierowcą pojazdu marki Volkswagen, który użytkował pojazd niezgodnie z przepisami.

Mężczyzna celowo wprowadzał samochód w poślizg na parkingu, na którym znajdowało się mnóstwo klientów pobliskiego marketu. Na domiar złego, w trakcie kontroli policjanci zauważyli, że w pojeździe, oprócz kierowcy, znajduje się trójka pasażerów – kobieta i dwójka małych dzieci.

Z powodu stworzenia realnego zagrożenia w ruchu drogowym, mężczyzna stracił prawo jazdy, a sprawa została skierowana do sądu.

Apelujemy, by swoje umiejętności prowadzenia samochodu sprawdzać w jednym miejscu do tego wyznaczonym – zamkniętym torze!

(Fot. Lubuska Policja)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*