Amatorzy driftu ukarani mandatem

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Amatorzy driftu ukarani mandatem

Bardzo nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazali się kierujący pojazdami, którzy na jednym z parkingów urządzili sobie tor wyścigowy. Przypominamy, że tor jest jedynym stosownym miejscem do sprawdzania swoich umiejętności.

Zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy nagromadzony śnieg staje się nie lada zachętą dla amatorów driftu”, dyżurni koneckiej jednostki otrzymują zgłoszenia dotyczące szalejących kierowców.

Nie dość, że takie zachowanie powoduje ogromny hałas, to stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Podobna sytuacja miała miejsce 9 stycznia, kiedy to grupa kierowców zorganizowały zawody na jednym z parkingów. Skierowani do wskazanego miejsca mundurowi przystąpili do kontroli pojazdów. W rezultacie wystawiono wysokie mandaty oraz zarekwirowano dowody rejestracyjne – tym samym studząc zapał amatorów driftu.

Redakcja serwisu mototeams.pl stanowczo potępia tego typu zachowania i apeluje, by realizować się za kółkiem w podobnym charakterze wyłącznie w miejscu do tego przeznaczonym – torze wyścigowym!

(Photo by Payam Tahery on Unsplash)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*