Żużlowe okienko transferowe – oto najgłośniejsze ruchy kadrowe!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Żużlowe okienko transferowe – oto najgłośniejsze ruchy kadrowe!

Im bliżej końca sezonu, tym coraz większa liczba żużlowców ogłasza swoje decyzje dotyczące przyszłości. Do oficjalnego potwierdzenia poszczególnych transferów trzeba jednak poczekać do 1 listopada, kiedy zostanie otwarte dwutygodniowe okienko.

Emil Sajfutdinow – eWinner Apator Toruń

Emil Sajfutdinow występował w kevlarze „Byków” przez siedem ostatnich sezonów. Pod koniec sierpnia ogłosił jednak, że szuka nowych wyzwań. Najpoważniejszym kandydatem do sprowadzenia 31-latka wydaje się eWinner Apator Toruń.

Patryk Dudek – GKM Grudziądz

Zaskakujący spadek Marwis.pl Falubazu niejako wymusił transfer Dudka, który zielonogórskiemu klubowi był wierny od początku swojej kariery, czyli od 2008 roku. Były indywidualny wicemistrz świata chce rywalizować z najlepszymi na świecie, a w eWinner, 1. lidze nie miałby ku temu okazji. Do rozmów na temat pozyskania „Duzersa” do ZOOleszcz DPV Logistic GKM-u włączył się nawet prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski.

Maksym Drabik – Motor Lublin 

Maksym Drabik niedługo zakończy okres zawieszenia po złamaniu przepisów antydopingowych. O 23-latka walczyły eWinner Apator oraz Eltrox Włókniarz Częstochowa, ale najkorzystniejszą pod względem finansowym ofertę otrzymał podobno z Motoru Lublin.

Zdjęcie główne: Gustav Lundborg/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*