Peugeot 508 PSE trafił w ręce kierowców zespołu marki

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Peugeot 508 PSE trafił w ręce kierowców zespołu marki

Już niedługo najnowszy model francuskiej marki zawita do salonów dealerskich. Mowa o Peugeot 508 Sport Engineered, który trafił niedawno w ręce kierowców zespołu Peugeot biorących udział w Mistrzostwach Świata Wyścigów Dystansowych. Przy okazji podzielili się swoimi spostrzeżeniami.

Peugeot 508 PSE może być śmiało uznawana za wizytówkę technologiczną marki. Dzięki jednostce napędowej generującej moc 360 koni mechanicznych, jest to najmocniejszy seryjny samochód wyprodukowany przez koncern Peugeot. Poza osiągami, inżynierowie zadbali o to, by spełniał też wyszukane wymagania dotyczące komfortu podczas jazdy.

Kierowcy zespołu motosportowego PEUGEOT SPORT, James Rossiter, Gustavo Menezes, oraz Paul Di Resta, zaczęli odbierać swoje egzemplarze PSE w wersji sedan lub SW. Ten ostatni podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat nowego nabytku.

Bardzo podoba mi się mój nowy 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED. To doskonały samochód dla rodziny, ale też wspaniały dla kogoś takiego jak ja, kto lubi silne wrażenia z jazdy. Wyjątkowym atutem jest to, że został on opracowany w tej samej fabryce, co przyszły Hypercar. W jeździe po mieście korzystam głównie z napędu elektrycznego. Bez problemu można również zamontować foteliki dla dzieci.

Paul Di Resta, kierowcy zespołu marki Peugeot

(Fot. materiały prasowe Peugeot)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*