Offroadowe szaleństwo! W Holandii modyfikują nawet supersamochody!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Offroadowe szaleństwo! W Holandii modyfikują nawet supersamochody!

Nieprawdopodobne dzieła tworzą holenderscy projektanci w Dealer Classic Youngtimers Consultancy. Firma modyfikuje supersamochody i tworzy z nich offroadowe wersje. Teraz sportowe wersje Nissana czy Lamborghini będziesz mógł wykorzystać na błotnym i grząskim torze!

W ubiegłym roku holenderska grupa zaprezentowała wyjątkowe Lamborghini Gallardo z terenowym, podniesionym zawieszeniem i ogromnymi oponami do offroadu. Włoski ogier prezentował się naprawdę ciekawie i był do kupienia w tamtejszym salonie. Sukces marketingowy sprawił, że specjaliści z Classic Youngtimers Consultancy zaczęli pracować nad kolejnym projektem.

Spod ich ręki wyszedł wyjątkowy Nissan GT-R. Auto ma podniesione zawieszenie, przerobione i wzmocnione nadkola, zmieniony lakier i większą moc – zamiast 485 km aż 600 km! Jaka jest cena takiego potwora?

Specjaliści wycenili go na 95 000 euro czyli około 420 000 złotych. Biorąc pod uwagę, że profesjonalne auta do terenowej jazdy też kosztują krocie – naszym zdaniem nie. Na stronie producentów z Holandii możecie znaleźć również inne ciekawe projekty.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*