Motocykle Kymco do 125 CCM (na prawo jazdy kat. B)

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Motocykle Kymco do 125 CCM (na prawo jazdy kat. B)

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Tajwańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne Kymco może pochwalić się ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji skuterów, motocykli, a także pojazdów ATV. Firma obok wytwarzania własnych jednostek produkuje również podzespoły dla takich marek jak Honda czy BMW, co już samo za siebie mówi o jakości oferowanych rozwiązań. W najnowszej ofercie marki obejmującej motocykle Kymco znaleźć można mocne skutery, które pozwalają na dynamiczne przemieszczanie się zarówno po terenach miejskich, jak i na dalszych trasach. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Kymcoi Agility 16+ 125 (CBS)

Wszystkie prezentowane skutery, a de facto motocykle Kymco, są jednostkami o większej mocy, do których prowadzenia konieczne jest posiadanie przynajmniej prawa jazdy kategorii B. W tym przypadku zaraz za większymi osiągami idą również bardziej poważne gabaryty, ponieważ Kymco Agility 16+ 125 posiada dość spore rozmiary. Dzięki temu do dyspozycji mamy nie tylko dużą i wygodną kanapę, ale także sporo miejsca na bagaż. Możemy go schować zarówno do schowka pod kanapą, jak i do dużego kufra centralnego o 35 litrowej pojemności, umieszczonego z tyłu skutera.

motocykle Kymco

Co do dokładniejszych rozmiarów, to Kymco Agility 16+ mierzy ponad 2 metry, natomiast jego waga zamyka się 131 kilogramach. Warto jeszcze wspomnieć o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które znacząco uprzyjemniają użytkowanie współczesnych skuterów. Kymco pod tym względem także nie zawodzi. Pod kierownicą znajdziemy port umożliwiający podłączenie smartfona. Skuter posiada również zintegrowany układ hamulcowy (CBS). Ponadto w akcesoriach dodatkowych firma oferuje uchwyty na telefon i podgrzewane manetki.

Kymco X-Town 125I (ABS) EURO4

Kolejnym naprawdę sporym motocyklem Kymco jest model Kymco X-Town 125I. Tutaj mamy do czynienia z jeszcze cięższą konstrukcją, bo skuter waży aż 183 kilogramy i mierzy ponad 2,2 metra długości. Jest on jednak sporo niższy niż Agility 16+, przy czym pozycja za kierownicą jest naprawdę wygodna. Pod względem konstrukcji na uwagę zasługuje również system ABS, który działa sprawnie, zwiększając bezpieczeństwo w czasie gwałtownego hamowania.

I w tym przypadku można wyposażyć skuter w dodatkowe akcesoria, takie jak podgrzewane manetki, gniazdo zasilania USB czy uchwyt na telefon. Ponadto do tego modelu oferowane jest także oparcie dla pasażera. Kymco X-Town 125I jest naprawdę udanym skuterem miejskim, którym mogą wygodnie poruszać się zarówno osoby o mniejszym, jak i większym wzroście.

Kymco New Downtown 125I (ABS)

O Kymco New Downtown 125I można powiedzieć, że jest doskonałą kwintesencją najlepszych cech powyżej wymienionych modeli. Nie jest on aż tak ciężki jak X-Town 125I, jednak jest sporo od niego wyższy i o ponad 40 kilogramów cięższy od Agility 16+. Zachowuje jednak smukłą i nowoczesną sylwetkę. Przy czym model ten również został wyposażony w ABS. A pojemny schowek pod kanapą pozwala wygodnie ukryć dwa kaski.

Tutaj też można doposażyć maszynę w podgrzewane manetki i pozostałe akcesoria w tym oparcie dla pasażera. Warto zaznaczyć, że Kymco Downtown wyposażono w dość zaawansowany komputer pokładowy, który na panelu kontrolnym wyświetla informacje o temperaturze powietrza, napięciu akumulatora czy konieczności wymiany oleju.

Fot.: materiały prasowe Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*