Kredyt na nowe auto bez wpłaty własnej

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Kredyt na nowe auto bez wpłaty własnej

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Czy można wyjechać nowym samochodem z salonu nie angażując w jego nabycie dużych środków finansowych? Oczywiście, że można. Wyjątkowe możliwości w tym zakresie daje finansowanie Volkswagen Financial Services. Kredyt samochodowy od VW FS to możliwość jazdy zupełnie nowym samochodem w niezwykle atrakcyjnej ofercie finansowej. Możesz wybrać swój wymarzony pojazd spośród kilkudziesięciu modeli i cieszyć się jazdą nim nawet bez wpłaty własnej.

Zakup nowego auta to poważny wydatek, wymagający podejmowania przemyślanych decyzji. Ze względu na koszt nabycia nowego auta, klienci chętnie decydują się na finansowanie zewnętrzne takiej inwestycji. Jednym z najpopularniejszych sposobów finansowania zakupu samochodu przez klientów indywidualnych jest kredyt samochodowy. Poznaj zalety korzystnego kredytu samochodowego w wyjątkowej ofercie VW FS.

Na czym polega owa wyjątkowość oferty VW FS? Przede wszystkim już sam wybór samochodów, które można sfinansować na atrakcyjnych warunkach jest niezwykle bogaty. Możemy wziąć kredyt samochodowy na poszczególne modele z gamy takich marek, jak Cupra, Seat, Skoda czy Volkswagen. To oznacza, że z łatwością znajdziemy samochód w zasadzie na każde potrzeby – od typowo miejskich, zwinnych aut w stylu Volkswagena up! czy Polo, przez klasyczne hatchbacki, jak np. Seat Leon czy Volkswagen Golf, ponadczasowe limuzyny, jak Skoda Superb czy Volkswagen Passat Variant, praktyczne i rodzinne SUV-y, jak Seat Tarraco czy Skoda Karoq aż po auta ze sportowym zacięciem, jak Cupra Formentor.

Gdy zdecydujemy się już na konkretny model, kolejnym etapem jest zweryfikowanie naszych oczekiwań co do oferty finansowania pojazdu. Kredyt samochodowy w VW FS charakteryzuje się bowiem wysoką elastycznością i dopasowaniem do potrzeb klienta. Możemy określić m.in. czas trwania umowy w przedziale od 2 do 4 lat, a tym samym liczbę rat. Mamy także możliwość zdefiniowania zakładanego rocznego limitu kilometrów czy też zdecydowania się na ewentualne opcje dodatkowe, jak choćby wliczenie w ratę ubezpieczenia GAP czy też zakup polisy na życie. 

Nie da się ukryć, że dla wielu osób najistotniejszym parametrem decydującym o atrakcyjności danej oferty jest wysokość wkładu własnego, jaki należy wnieść przy wyborze konkretnego modelu. Często konieczność wpłacenia dużej kwoty na początku umowy sprawia, że klienci rezygnują z marzeń o nowym aucie. Jednak kredyt samochodowy VW FS również pod tym względem wyróżnia się na rynku. Wszystko dlatego, że umożliwia korzystanie z nowego auta nawet bez wpłaty własnej. Tym samym mamy możliwość wyjechania wymarzonym samochodem z salonu na niezwykle korzystnych warunkach!

Co więcej, również sam koszt kredytu w trakcie trwania umowy jest bardzo atrakcyjny. A to dzięki konstrukcji kredytu w formule JAK ABONAMENT, która sprawia, że spłacamy jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu w trakcie finansowania, a nie jego całkowitą wartość, jak w przypadku klasycznego kredytu. To oznacza również, że przy racie na bardzo atrakcyjnym poziomie możemy co kilka lat zmieniać samochód na nowy. A wszystko bez konieczności wnoszenia wpłaty własnej!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*