Wielkie emocje w stolicy Wielkopolski. Przed nami druga runda Pucharu Polski Autocross 2021 i trzecia runda Mistrzostw Polski Rallycross!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Wielkie emocje w stolicy Wielkopolski. Przed nami druga runda Pucharu Polski Autocross 2021 i trzecia runda Mistrzostw Polski Rallycross!

Zorganizowane w Poznaniu zawody wystartują w dniach 31 lipca-1 sierpnia. Fanów rallycrossu ucieszy fakt, że kierowcy powalczą o punkty na nowym, tymczasowym torze zbudowanym na terenie Toru Poznań.

W najmocniejszej klasie Supercars powalczy trzech kierowców – Marcin Gagacki, Dariusz topolewski, oraz Marcin Wicik. Niestety, na starcie zabraknie Zbigniewa Staniszewskiego, który w tym samym czasie będzie rywalizował w ramach FIA CEZ we Włoszech.

Dalej, w kategorii Supercars Light na linii startowej zameldują się – Bartosz Idźkowski, Maciej Manejkowski, Michał Peterlejtner, Mateusz Ludwiczak i Andrzej Kleina.

W SN-2000 wystartują następujący kierowcy – Łukasz Tyszkiewicz, Jakub Kowalczyk, Joel Strackx, Ivo Van Den Brandt. Z kolei w bliźniaczej klasie SN +2000 zobaczymy Łukasza Zolla, Tomasza Łyszkowicza, Piotra Budzyńskiego, Gigi, Ludo Hermansa.

Start w najbliższą sobotę, 31 lipca. Zmagania otworzy pierwsza sesja kwalifikacyjna.

(Fot. materiały prasowe)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*