MRF Tarmac Masters. ORLEN Team znów na podium!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
MRF Tarmac Masters. ORLEN Team znów na podium!

Tym razem załoga ORLEN Team zakończyła wyścig na świetnej, trzeciej pozycji. Wróblewski-Wróbel zdobyli również największą ilość punktów w kategorii PRO w sezonie 2020.

Podczas drugiej edycji Kipard Rally Kacper Wróblewski i Kuba Wróbel udowodnili, że coraz lepiej współpracują ze Skodią Fabią R5. Duet ORLENu rozegrał wyścig bardzo wyrównanym tempem – na każdym odcinku notując trzeci czas, co przełożyło się na takie samo miejsce na podium wyścigu.

Jak poinformował Kacper Wróblewski – dla mnie to był bardzo udany rajd, szczególnie biorąc pod uwagę konkurentów, z którymi się mierzyliśmy. Na każdym odcinku byliśmy w ścisłej czołówce. Nasza jazda była bardzo powtarzalna, a tempo stabilne. Choć rajd był krótki, to odcinki wysoko postawiły poprzeczkę, więc zdobyliśmy dużo doświadczenia. Cieszy mnie to, że coraz pewniej i lepiej czuję się za kierownicą Fabii R5. Wiem, że to przełoży się na wyniki w kolejnych startach. Mam nadzieję, że to nie był ostatni rajd w tym roku, ale obecnie nikt nie może przewidzieć czy coś jeszcze pojedziemy

(fot. By Makary – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80248967)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*