Jakie zawieszenie wybrać do auta sportowego?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Jakie zawieszenie wybrać do auta sportowego?

Artykuł sponsorowany

Wraz z ciągłym rozwojem technologii zawieszenia, przemysł samochodowy opracował różnorodne części zawieszenia i zmodernizował je, aby spełniały różne wymagania dotyczące wydajności. Poniżej wymienione warianty integrują najbardziej zaawansowane środki motoryzacyjne, są wysoko cenione i zapewniają idealne komponenty dla codziennych kierowców i entuzjastów.

Skunk2 PRO C

Skunk2 PRO C są wyposażone w najnowocześniejszą technologię zawieszenia, która zapewnia wyjątkową stabilność jazdy i obsługę. To, co sprawia, że ​​ są jednymi z najlepszych regulowanych systemów zawieszenia, to ich 12-stopniowa regulacja tłumienia i przystępna cena. Są idealne zarówno dla właścicieli samochodów ulicznych o wysokich osiągach, jak i zawodników-zawodowców. Oferując niezależną regulację obciążenia wstępnego/wysokości jazdy, Pro C jest twardo anodyzowany i wyposażony w aluminiowe sprężyny, które zapewniają niezwykłą odporność na korozję. Tego typu zamienniki oryginalnych sprężyn samochodowych będą świetnym wyborem.

Eibach Pro Street 

Seria Pro-Street oferuje sportowe sprężyny obniżające, z których każda wyposażona jest w łatwe w użyciu pokrętło regulacyjne, które obniża lub podnosi wysokość jazdy pojazdu według własnych preferencji. Za pomocą pokrętła można obniżyć wszystkie cztery rogi lub regulować wysokość od przodu do tyłu lub z boku na bok, aby uzyskać maksymalny komfort jazdy. Wersja Pro Street S tych zestawów oferuje sportowe osiągi i komfortowe wrażenia z jazdy w normalnym zakresie. Jeśli więc szukasz optymalnych zawieszeń bez poświęcania komfortu, zaufaj Eibach i zainwestuj w zestaw Pro-Street.

Bilstein B16

Zaprojektowany jako najlepsze zawieszenie inspirowane wyścigami, Bilstein B16 jest jednym z naszych najlepszych wyborów ze względu na podejście do powolnej regulacji, pozwalające zarówno na lepsze wrażenia z jazdy, jak i większy jej komfort. Zestawy te, przetestowane na drogach w ekstremalnych warunkach sportów motorowych i integrujące doskonałą technologię zawieszenia dostosowaną do wyścigów, oferują równoległe mechaniczne ustawienia odbicia i kompresji. Fakt, że za pomocą dziesięciu kliknięć można osiągnąć optymalną elastyczność, umożliwia zestawom Bilstein B16 dostosowanie się do różnych warunków jazdy. Rdzeniem każdej z tych wydajnych cewek jest technologia ciśnienia gazu Bilstein, technologia Triple-C i jednorurowa, odwrócona technologia Bilstein.

Tein Super Street

Te niedrogie zestawy amortyzatorów z serii Super Street firmy Tein są przeznaczone dla kierowców, poszukujących lepszej obsługi na ulicy i na torze. Zestaw zapewnia 16-stopniową regulację amortyzatorów, kompresję i odbicie w połączeniu. Dzięki konstrukcji dwururowej i korpusowi amortyzatora ze stali malowanej proszkowo z ocynkowanymi sekcjami gwintowanymi, zestawy te są trwałe. Skrócona obudowa skorupy zapewnia optymalną funkcjonalność skoku tłoka, co z kolei skutkuje obniżeniem wysokości jazdy i zwiększoną przyczepnością na torze. Zawierające zaawansowaną technologię zawieszenia, zestawy amortyzatorów Tein Super Street są idealne dla Ciebie, jeśli chcesz poprawić swoje codzienne wrażenia z jazdy, a jednocześnie cieszyć się okazjonalnymi dniami na torze.

HSD Monopro Monotube 

Monopro to wiodące w swojej klasie arcydzieło, oferujące dobrze wyważone połączenie wydajności, możliwości regulacji i komfortu. Łatwy w montażu i łatwy w regulacji, Monopro zapewni Twojemu pojazdowi bardziej zgodne i kontrolowane prowadzenie. Są to powody, dla których warto wybrać serię Monopro, ale to nie wszystko. Oprócz zapewnienia niezrównanego zakresu regulacji i osiągów, HSD Monopro zoptymalizowały najnowszą technologię zawieszenia, ponieważ oferują zwiększoną przyczepność na zakrętach oraz lepszą reakcję układu kierowniczego i hamowania w jednym pakiecie.

KW Suspensions

Sprężyny obniżające KW zostały zaprojektowane tak, aby nadać Twojej jeździe nieograniczoną sportową indywidualność wraz z maksymalnymi osiągami i komfortem. Te zaawansowane sprężyny gwintowane są fabrycznie dostrojone do łatwej regulacji wysokości, odbicia i kompresji zawieszenia. Innym interesującym faktem jest to, że zestaw zawieszenia gwintowanego Variant 3 przechodzi szeroko zakrojone testy na drogach krajowych, autostradach, a nawet na słynnych europejskich torach wyścigowych przed wejściem do linii produktów zawieszenia KW. Te zestawy do indywidualnej regulacji firmy KW są niezwykle popularne wśród producentów samochodów sportowych, tunerów i kierowców na całym świecie.

(fot. pixabay.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*