Boksery powalczą w toruńskim MotoParku

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Boksery powalczą w toruńskim MotoParku

24 października odbędzie się impreza dla… Imprez i innych „plejad”. Zapisy na track day Subaru Trophy jeszcze trwają.

Organizatorem wydarzenia jest grupa Motorsport Trophy prowadząca popularne serie samochodowe, tak jak chociażby Time Attack Trophy i Track Day Trophy. Właśnie w tej ostatniej konwencji ma być utrzymane najbliższe wydarzenie dla kierowców „subaraków”. Organizatorzy tego dnia każdemu uczestnikowi gwarantują naprawdę dużo jazdy po torze, co najmniej kilkadziesiąt kilometrów w ramach bloku otwartych jazd treningowych Open Track i odbywających się po nich prób sportowych na czas z użyciem elektronicznego pomiaru.

Tego dnia na Torze Toruń zabulgoczą boxery, jednak niekoniecznie tylko spod masek sprawdzonych w sporcie samochodowym Imprez i WRX STi, ale być może też Legacy, Outbacków czy nawet Foresterów. Wydarzenie otwarte jest bowiem dla wszystkich aut marki Subaru – bez względu na model, wersję czy poziom przygotowania technicznego do uprawiania motorsportu.

  • To wydarzenie dla każdego posiadacza Subaru, który chciałby tego dnia sprawdzić się na torze w obecności innych miłośników „plejad” – podkreśla szefostwo grupy Motorsport Trophy. – Spotkanie ma mieć też wymiar integracyjny. Na miejscu nie zabraknie gastronomii i pamiątkowych, bezpłatnych sesji fotograficznych, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Bardzo zależy nam na luźnej, koleżeńskiej atmosferze. Chcemy, żeby każdy uczestnik tej imprezy czuł się u nas dobrze. Rywalizacja w ramach prób sportowych będzie odbywała się na prostych, przejrzystych zasadach z podziałem na trzy klasy uwzględniające poziom przygotowania samochodu do sportu.

Przyjęto podział na następujące klasy: FUN (dla słabszych modeli i wersji Subaru w seryjnych specyfikacjach) STREET (sportowe wersje o seryjnych specyfikacjach lub po niedużych modyfikacjach), SPORT (auta przygotowane do rywalizacji w sporcie samochodowym). Dla najlepszych w każdej z nich przewidziane są puchary i nagrody.

Część Open Track i próby sportowe będą odbywały się na asfaltowej pętli MotoParku. W przypadku znalezienia co najmniej 20 chętnych istnieje możliwość przygotowania dodatkowej próby sportowej z użyciem szutrowej części toru.

Rejestracja uczestników Subaru Trophy trwa do najbliższego poniedziałku, 11 października. Więcej informacji w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/485743872487339/

Tekst: Motorsport Trophy – Serie Samochodowe (inf. pras.)

Zdjęcie główne: materiały prasowe

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*