Redakcja

Mototeams.pl – portal dla fanów sportów motoryzacyjnych!

Uwielbiasz ryk silnika i unoszący się, charakterystyczny zapach spalin, przywodzący na myśl rywalizację na torze? Wyrywająca się kierownica i nierówności na drodze sprawiają, że Twój dzień staje się lepszy? Kochasz prędkość, rajdy, wyścigi, albo dopiero zaczynasz przygodę z nimi? Mototeams.pl to portal dla Ciebie!

Motosport to nasza pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić! Znajdziesz u nas nie tylko newsy ze świata profesjonalnych wyścigów czy rajdów, ale również mnóstwo poradników i informacji – dla doświadczonych oraz początkujących kierowców i pilotów.

Zapnij pasy, odpal silnik i ruszamy!

Znasz się na motoryzacji i uwielbiasz motosport? Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Marcin Lewicki

[email protected]

Pasjonat sportów motorowych, lubujący się w oglądaniu WRC, F1 i driftu. Podczas 10-letniej kariery dziennikarskiej rozmawiał z wieloma przedstawicielami motosportu. Fan dynamicznej jazdy na torze, zajmujący się zawodowo copywritingiem. Motoryzację traktuje zarówno jako zawód, ale również wielką pasję. Absolwent i pracownik UMK w Toruniu, który prowadzi zajęcia dla adeptów dziennikarstwa.

Zobacz wpisy Marcina

Redaktorzy

Jakub Repetowski

Nowe technologie i wędrówki po górach z rodziną to jego świat. Pasjonują go również książki. Dziennikarz i copywriter od 2018 roku.

Zobacz wpisy Jakuba

Marcin Kusz

Prywatnie jest fanem dobrego filmu, caravaningu oraz transportu ciężkiego. Świetnie zorientowany w nowych technologiach. Dziennikarstwem i copywritingiem zajmuje się od 2014 roku. Współpracował z takimi portalami, jak Komputer Świat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab.

Zobacz wpisy Marcina

Michał Sikorski

Zawodowo copywriter, który na co dzień zajmuje się pisaniem tekstów poradnikowych i reklamowych. W wolnych chwilach poświęca się pasji, którą jest motoryzacja. Każdego dnia zaznajamia się z nowinkami motoryzacyjnymi.

Zobacz wpisy Michała

Szymon Kaźmierczak

Miłość do motosportu wyraża w uwielbieniu do potężnych, amerykańskich muscle carów. Pasjonat czterech kółek. Bardzo zainteresowany historią przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy mechanik, który hobbystycznie naprawia auta.

Zobacz wpisy Szymona

Krystian Gadurski

Od wielu lat zaangażowany w projekty motoryzacyjne. Prawdziwy pasjonat szybkich samochodów, klasyków i nowości na rynku. Zafascynowany technologią i transportem.

Zobacz wpisy Krystiana