Redakcja

Mototeams.pl – portal dla fanów sportów motoryzacyjnych!

Uwielbiasz ryk silnika i unoszący się, charakterystyczny zapach spalin, przywodzący na myśl rywalizację na torze? Wyrywająca się kierownica i nierówności na drodze sprawiają, że Twój dzień staje się lepszy? Kochasz prędkość, rajdy, wyścigi, albo dopiero zaczynasz przygodę z nimi? Mototeams.pl to portal dla Ciebie!

Motosport to nasza pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić! Znajdziesz u nas nie tylko newsy ze świata profesjonalnych wyścigów czy rajdów, ale również mnóstwo poradników i informacji – dla doświadczonych oraz początkujących kierowców i pilotów.

Zapnij pasy, odpal silnik i ruszamy!

Redaktor naczelny

Marcin Lewicki

m.lewicki@bluewhalepress.pl

Pasjonat sportów motorowych, lubujący się w oglądaniu WRC, F1 i driftu. Podczas 10-letniej kariery dziennikarskiej rozmawiał z wieloma przedstawicielami motosportu. Fan dynamicznej jazdy na torze, zajmujący się zawodowo copywritingiem. Motoryzację traktuje zarówno jako zawód, ale również wielką pasję. Absolwent i pracownik UMK w Toruniu, który prowadzi zajęcia dla adeptów dziennikarstwa.

Zobacz wpisy Marcina

Redaktorzy

Jakub Repetowski

Nowe technologie i wędrówki po górach z rodziną to jego świat. Pasjonują go również książki. Dziennikarz i copywriter od 2018 roku.

Zobacz wpisy Jakuba

Marcin Kusz

Prywatnie jest fanem dobrego filmu, caravaningu oraz transportu ciężkiego. Świetnie zorientowany w nowych technologiach. Dziennikarstwem i copywritingiem zajmuje się od 2014 roku. Współpracował z takimi portalami, jak Komputer Świat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab.

Zobacz wpisy Marcina

Olaf Czubla

Pasjonat motosportu i wielbiciel humoru Jeremy’ego Clarksona. W motoryzacji stawia na Alfę Romeo. Z wykształcenia jest logistykiem, z zawodu dziennikarzem. Od 10 lat związany z branżą motoryzacyjną. Uwielbia podróże na południe i starego rocka.

Zobacz wpisy Olafa

Szymon Kaźmierczak

Miłość do motosportu wyraża w uwielbieniu do potężnych, amerykańskich muscle carów. Pasjonat czterech kółek. Bardzo zainteresowany historią przemysłu motoryzacyjnego. Samozwańczy mechanik, który hobbystycznie naprawia auta.

Zobacz wpisy Szymona

Julia Hebdzyńska

Copywriterka i fotografka, która nie przejdzie obojętnie wobec ciekawego samochodu. Uwielbia motosport i aktywnie śledzi motoryzacyjne nowinki. Bywa na zlotach, wolny czas spędza w garażu, a z aparatem prawie się nie rozstaje. Ma duże doświadczenie w pisaniu o motoryzacji, współpracowała z wieloma serwisami m.in. Moto.pl

Zobacz wpisy Julii

Jacek Piotrowski

Redaktor portali internetowych i gazet drukowanych, a także copywriter-freelancer i nauczyciel. Przez ponad 10 lat związany był z branżą public relations. Zawodowo, a także w czasie wolnym zajmuje się fotografią. Swoje fotograficzne pasje łączy z wyprawami w góry i na rower.

Zobacz wpisy Jacka