Jakie zawieszenie wybrać do auta sportowego?

Jakie zawieszenie wybrać do auta sportowego?

Artykuł sponsorowany

Na rynku znajdziemy mnóstwo zawieszeń, które opracowane zostały przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii. Sprawdź, które zawieszenie jest dla Ciebie!

Wraz z ciągłym rozwojem technologii zawieszenia, przemysł samochodowy opracował różnorodne części zawieszenia i zmodernizował je, aby spełniały różne wymagania dotyczące wydajności. Poniżej wymienione warianty integrują najbardziej zaawansowane środki motoryzacyjne, są wysoko cenione i zapewniają idealne komponenty dla codziennych kierowców i entuzjastów.

Skunk2 PRO C

Skunk2 PRO C są wyposażone w najnowocześniejszą technologię zawieszenia, która zapewnia wyjątkową stabilność jazdy i obsługę. To, co sprawia, że ​​ są jednymi z najlepszych regulowanych systemów zawieszenia, to ich 12-stopniowa regulacja tłumienia i przystępna cena. Są idealne zarówno dla właścicieli samochodów ulicznych o wysokich osiągach, jak i zawodników-zawodowców. Oferując niezależną regulację obciążenia wstępnego/wysokości jazdy, Pro C jest twardo anodyzowany i wyposażony w aluminiowe sprężyny, które zapewniają niezwykłą odporność na korozję. Tego typu zamienniki oryginalnych sprężyn samochodowych będą świetnym wyborem.

Eibach Pro Street 

Seria Pro-Street oferuje sportowe sprężyny obniżające, z których każda wyposażona jest w łatwe w użyciu pokrętło regulacyjne, które obniża lub podnosi wysokość jazdy pojazdu według własnych preferencji. Za pomocą pokrętła można obniżyć wszystkie cztery rogi lub regulować wysokość od przodu do tyłu lub z boku na bok, aby uzyskać maksymalny komfort jazdy. Wersja Pro Street S tych zestawów oferuje sportowe osiągi i komfortowe wrażenia z jazdy w normalnym zakresie. Jeśli więc szukasz optymalnych zawieszeń bez poświęcania komfortu, zaufaj Eibach i zainwestuj w zestaw Pro-Street.

Bilstein B16

Zaprojektowany jako najlepsze zawieszenie inspirowane wyścigami, Bilstein B16 jest jednym z naszych najlepszych wyborów ze względu na podejście do powolnej regulacji, pozwalające zarówno na lepsze wrażenia z jazdy, jak i większy jej komfort. Zestawy te, przetestowane na drogach w ekstremalnych warunkach sportów motorowych i integrujące doskonałą technologię zawieszenia dostosowaną do wyścigów, oferują równoległe mechaniczne ustawienia odbicia i kompresji. Fakt, że za pomocą dziesięciu kliknięć można osiągnąć optymalną elastyczność, umożliwia zestawom Bilstein B16 dostosowanie się do różnych warunków jazdy. Rdzeniem każdej z tych wydajnych cewek jest technologia ciśnienia gazu Bilstein, technologia Triple-C i jednorurowa, odwrócona technologia Bilstein.

Tein Super Street

Te niedrogie zestawy amortyzatorów z serii Super Street firmy Tein są przeznaczone dla kierowców, poszukujących lepszej obsługi na ulicy i na torze. Zestaw zapewnia 16-stopniową regulację amortyzatorów, kompresję i odbicie w połączeniu. Dzięki konstrukcji dwururowej i korpusowi amortyzatora ze stali malowanej proszkowo z ocynkowanymi sekcjami gwintowanymi, zestawy te są trwałe. Skrócona obudowa skorupy zapewnia optymalną funkcjonalność skoku tłoka, co z kolei skutkuje obniżeniem wysokości jazdy i zwiększoną przyczepnością na torze. Zawierające zaawansowaną technologię zawieszenia, zestawy amortyzatorów Tein Super Street są idealne dla Ciebie, jeśli chcesz poprawić swoje codzienne wrażenia z jazdy, a jednocześnie cieszyć się okazjonalnymi dniami na torze.

HSD Monopro Monotube 

Monopro to wiodące w swojej klasie arcydzieło, oferujące dobrze wyważone połączenie wydajności, możliwości regulacji i komfortu. Łatwy w montażu i łatwy w regulacji, Monopro zapewni Twojemu pojazdowi bardziej zgodne i kontrolowane prowadzenie. Są to powody, dla których warto wybrać serię Monopro, ale to nie wszystko. Oprócz zapewnienia niezrównanego zakresu regulacji i osiągów, HSD Monopro zoptymalizowały najnowszą technologię zawieszenia, ponieważ oferują zwiększoną przyczepność na zakrętach oraz lepszą reakcję układu kierowniczego i hamowania w jednym pakiecie.

KW Suspensions

Sprężyny obniżające KW zostały zaprojektowane tak, aby nadać Twojej jeździe nieograniczoną sportową indywidualność wraz z maksymalnymi osiągami i komfortem. Te zaawansowane sprężyny gwintowane są fabrycznie dostrojone do łatwej regulacji wysokości, odbicia i kompresji zawieszenia. Innym interesującym faktem jest to, że zestaw zawieszenia gwintowanego Variant 3 przechodzi szeroko zakrojone testy na drogach krajowych, autostradach, a nawet na słynnych europejskich torach wyścigowych przed wejściem do linii produktów zawieszenia KW. Te zestawy do indywidualnej regulacji firmy KW są niezwykle popularne wśród producentów samochodów sportowych, tunerów i kierowców na całym świecie.

(fot. pixabay.com)

KATEGORIE Samochody
TAGI gadżety wyścigoweporady wyścigowewyposażenie wyścigowe