Czy to koniec nielegalnych wyścigów na Śląsku?

Czy to koniec nielegalnych wyścigów na Śląsku?
Policja obrała ze cel śląskich ścigantów, którzy poczuli się zbyt pewnie na wojewódzkich drogach.

Śląska policja w ostatnim czasie miała wyjątkowo dużo pracy - wszystko za sprawą nielegalnych wyścigów. Funkcjonariusze drogówki wspierani przez m.in kryminalnych przeprowadzili przeprowadzili zakrojone na szeroką skalę działania, których mają położyć kres organizacji nielegalnych wyścigów samochodowych. Jak informują policjanci - akcja zakończyła się sukcesem.

Śląska policja w ostatnim czasie miała wyjątkowo dużo pracy – wszystko za sprawą nielegalnych wyścigów. Funkcjonariusze drogówki wspierani przez m.in kryminalnych przeprowadzili przeprowadzili zakrojone na szeroką skalę działania, których mają położyć kres organizacji nielegalnych wyścigów samochodowych. Jak informują policjanci – akcja zakończyła się sukcesem.

Policja prowadziła działania w kilku miastach województwa, m.in. w Katowicach. Sprawdzano wszystkie sygnały połączone z nielegalnymi wyścigami. W ciągu dwóch dni skontrolowano aż kilkaset samochodów. Tablice rejestracyjne straciło 68 z nich. Powodem zatrzymania tablic był przedewszystkim niewłaściwy stan techniczny pojazdów i przeróbki niedopuszczalne w autach poruszających się po drogach publicznych. Dwie z wylegitymowanych osób były poszukiwane, dwóch kierowców nietrzeźwych.

Policja odnotowała również ponad 160 mandatów karnych.

Czy to koniec nielegalnych wyścigów na Śląsku?
Podzielcie się swoimi opiniami.

KATEGORIE
TAGI