Czy to koniec nielegalnych wyścigów na Śląsku?

Czy to koniec nielegalnych wyścigów na Śląsku?
Policja obrała ze cel śląskich ścigantów, którzy poczuli się zbyt pewnie na wojewódzkich drogach.

Śląska policja w ostatnim czasie miała wyjątkowo dużo pracy - wszystko za sprawą nielegalnych wyścigów. Funkcjonariusze drogówki wspierani przez m.in kryminalnych przeprowadzili przeprowadzili zakrojone na szeroką skalę działania, których mają położyć kres organizacji nielegalnych wyścigów samochodowych. Jak informują policjanci - akcja zakończyła się sukcesem.

Śląska policja w ostatnim czasie miała wyjątkowo dużo pracy – wszystko za sprawą nielegalnych wyścigów. Funkcjonariusze drogówki wspierani przez m.in kryminalnych przeprowadzili przeprowadzili zakrojone na szeroką skalę działania, których mają położyć kres organizacji nielegalnych wyścigów samochodowych. Jak informują policjanci – akcja zakończyła się sukcesem.

Policja prowadziła działania w kilku miastach województwa, m.in. w Katowicach. Sprawdzano wszystkie sygnały połączone z nielegalnymi wyścigami. W ciągu dwóch dni skontrolowano aż kilkaset samochodów. Tablice rejestracyjne straciło 68 z nich. Powodem zatrzymania tablic był przedewszystkim niewłaściwy stan techniczny pojazdów i przeróbki niedopuszczalne w autach poruszających się po drogach publicznych. Dwie z wylegitymowanych osób były poszukiwane, dwóch kierowców nietrzeźwych.

Policja odnotowała również ponad 160 mandatów karnych.

Czy to koniec nielegalnych wyścigów na Śląsku?
Podzielcie się swoimi opiniami.

KATEGORIE Pozostałe wyścigi
TAGI bezpieczeństwo startustart wyścigu