W ten weekend rozegrana zostanie finałowa runda ORLEN MXMP

W ten weekend rozegrana zostanie finałowa runda ORLEN MXMP
W najbliższy weekend zostanie roztrzygnięty tegoroczny, skrócony sezon ORLEN Mistrzostw Polski w Motocrossie. Otwarta kwestia tytułów z pewnością dostarczy wielu emocji.

Wielkimi krokami zbliża się rozstrzygnięcie ORLEN Mistrzostw Polski w Motocrossie. Już w ten weekend - 3. i 4. października - rozegrana zostanie ostatnia runda. W Głogowie zawodnicy będą mieli ostatnią szansę, by zdobyć punkty. 

Wielkimi krokami zbliża się rozstrzygnięcie ORLEN Mistrzostw Polski w Motocrossie. Już w ten weekend – 3. i 4. października – rozegrana zostanie ostatnia runda. W Głogowie zawodnicy będą mieli ostatnią szansę, by zdobyć punkty. 

Już w ten weekend poznamy tegorocznych Mistrzów Polski w motocrossie. Wszystko wskazuje na zaciętą rywalizację, ponieważ jeszcze wiele może się zmienić w kwalifikacji końcowej. Choć różnice między poszczególnymi zawodnikami na papierze są spore, to jednak na torze niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć jak szybko stawka może ulec całkowitemu przemeblowaniu.

Dodatkową motywacją będzie ekskluzywna nagroda, która trafi w ręce zawodnika lub zawodniczki, który pierwszy wyjdzie z pierwszego zakrętu. Jest o co walczyć.

Otwarcie zawodów, zarówno w sobotę, jak i niedzielę odbędzie się o godzinie 11:30, z kolei wystrzał startowy usłyszymy o godzinie 12:00 w sobotę i 11:50 w niedzielę.

(fot. unsplash.com)

KATEGORIE Dla amatorów
TAGI motocrossstarty turystyczne