Uliczny wyścig zakończył się na trakcji kolejowej – tego nie powielaj!

Uliczny wyścig zakończył się na trakcji kolejowej – tego nie powielaj!

Do zdarzenia miało dojść na oczach maszynisty nadjeżdzającego pociągu. Na szczęście w porę udało się zatrzymać poruszający się po torach pociąg.

Amatorzy wyścigowych wrażeń postanowili w sposób nielegalny sprawdzić swoje umięjętności. Tragicznych skutków nielegalnych wyścigów doświadczyli dwaj kierowcy szalejący pod Warszawą.

W wyniku wyścigu na torach kolejowych utknęły dwa pojazdy „ścigantów” i zatrzymano pociąg. Na miejsce zostali wezwani strażacy z pobliskiej komendy.

Przyczyna wypadku w Dąbrowie Chotomowskiej przy ulicy Kolejowej nie została stwierdzona przez lokalnych strażaków. Jednakże, do zdarzenia miało dojść na oczach maszynisty nadjeżdzającego pociągu. Na szczęście w porę udało się zatrzymać poruszający się po torach pociąg. Ruch na trakcji został wstrzymany.

To kolejny wypadek z udziałem ścigantów. Apelujemy, by aspiracje wyścigowe realizować na torze. Na terenie całego kraju organizowane są wszelkiego rodzaju wyścigi oraz rajdy, które są idealnym miejscem do sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych kierowców.

(Fot. Komenda Powiatowa PSP w Legionowie)

KATEGORIE Dla amatorów
TAGI bezpieczeństwo rajdubezpieczeństwo startustart wyścigu